Hızlı Erişim Sihirbazı

Site içerisindeki ürünlere ve ürün grublarına bu alandan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Samsun’da altın dağıtan market Devgross!

Faaliyete geçtiği Haziran ayından bu yana Samsun'un Canik İlçesi'nde 'BİR GÜN DEĞİL HER GÜN İNDİRİM' sloganıyla tüm müşterilerine kazandırmayı amaçlayan Karadeniz'in ilk ve tek büyük toptan marketi DevGross, bu geleneği sürdürüyor.


EN İYİ MARKALAR EN İYİ FİYATA

4 bin metrekare alan üzerinde faaailyet gösteren DevGross Toptan Market, en kaliteli markaları, en iyi fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ ALTIN KAZANMA ŞANSI

Devgross Toptan Market şimdi de, Samsun'un yerli markası Selinay Helva ile birlikte başlattığı süper kampanya ile Samsun halkına çekilişsiz, kurasız altın kazanma fırsatı sunuyor. DevGross Toptan Market'te bu kulenin içinde 1 adet Cumhuriyet altını, 4 adet çeyrek altın ve 15 adet gram altın müşterileri bekliyor.

İŞTE KAMPANYANIN DETAYLARI

Devgross Toptan Market'ten 1 kg sade veya kakaolu Selinay Helva alarak kampanyaya katılabiliyorsunuz. Kampanyanın 1. aşamasında 15 adet gram altın dağıtan Devgross, kampanyanın 2. aşamasında hediyeleri büyüterek, 1 adet Cumhuriyet altını, 4 adet çeyrek altın ve 15 adet gram altın dağıtmaya devam ediyor.
Bugüne kadar 8 talihlinin Devgross’a gelerek altınlarını aldığını belirten yetkililer, "Siz de Devgross’ta altın kazanma fırsatını kaçırmayın" çağrısında bulundu.
 

Kaynak: https://www.samsungazetesi.com/samsun-haber/samsun-da-altin-dagitan-market-devgross-h876863.html

Diğer Fotoğraflar