Hızlı Erişim Sihirbazı

Site içerisindeki ürünlere ve ürün grublarına bu alandan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Karadeniz’in İlk ve Tek Toptan Marketi Açıldı.

Karadeniz’de ilk ve tek olarak Canik ilçesine açılan Dev Gross Toptan Market 4 bin metrekare alana kurulu olup, Samsun’un ilk yerli marketi olma özelliğini taşıyor. İlk etapta 73 kişiye istihdam sağlayan Dev Gross Toptan Marketi’in hedefi vatandaşların en kaliteliyi en ucuza almalarını sağlamak. Karadeniz’deki diğer şehirlere de açılmak isteyen Dev Gross Toptan Market, şubelerini tüm Türkiye’ye yaymak istiyor.

Canik ilçesinde açılan Dev Gross Toptan Marketin açılışına Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Dev Gross Toptan Market Yönetim Kurulu Üyeleri , Mali Müşavir Metin Şahin ve çok sayıda vatandaş katıldı.


HEP UCUZ ALIN, KAZANÇLI KALIN

Mehteran takımı eşliğinde açılan Dev Gross Toptan Marketin açılışında konuşan Dev Gross Market Yönetim Kurulunu temsilen Mali Müşavir Metin Şahin, “Dev Gross Toptan Marketler zincirinin ilk mağazasının açılışında böylesine büyük bir katılımla bizi yüreklendirdiniz. Dev Gross Toptan Marketler ailesi 1980’li yıllarda başladığı toptan gıda faaliyetlerine Çarşamba’da Apaydın Ticaret çatısı altında başlamıştır.
2000’li yılların başında Samsun Bafra garajı mevkiinde ilk şubemizi açtık. 2007 yılında esnafımıza ve halkımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için gıda borsası sitesinde 4 bin metrekare yatırımla büyümeye devam ettik. 2017 yılına kadar geçen sürede Samsunumuzun perakende ve toptan sektöründe istenen noktaya ulaşamadığını gördük.

Bu konuda daha iyi nasıl hizmet verebileceğimizi araştırdık. Türkiye’nin değişik noktalarında yeni uygulanmaya başlanan ‘ister perakende, ister toptan al’ modelini Samsun’a getirmeyi uygun gördük” dedi.

Diğer Fotoğraflar